strona główna forum dyskusyjne

Wpisz się na listę mailingową  
 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Wyświetlaj drzewo  |  Szukaj  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Trener
Autor: Leonsjo 
Data:   08-01-18 08:39

Witam. Mam zamiar solidnie się wziąć za trening strzelecki typowo myśliwski.Postanowienie noworoczne 😃. Szukam trenera z Zielonej Góry. Proszę o namiary na Priv. W internecie nie znalazłem ogłoszeń.Z góry dziękuję i DB.

Trener
Autor: ogór  
Data:   08-01-18 08:54

Zapewne sporo ofert zaraz spłynie na priva :):):)

Trener
Data:   08-01-18 09:03

Słabo szukałes -gdybys choc troche sie tym interesowal to wiedzialbys że takie szkolenia prowadzi Andrzej Szeremet na kilku strzelnicach w Polsce , do Sergia przyjezdaja trenerzy z Ukrainy (Oleg Brun)
Jest im obojetne czy mieszkają w hotelu k/Bydgoszczy czy w Zielonej Górze -choc zapewne woleliby mieszkac w miescie gdzie jest strzelnica :):):)

Jesli ogladałes kiedys filmy 6-kategorii o karate to wiesz ze zawsze uczen szuka mistrza a nie odwrotnie

Trener
Autor: Anschutz 
Data:   08-01-18 15:45

Papier sędzia i INSTRUKTOR strzelectwa pzł ma kilka tysięcy członków
Zgłoś się do ZO Zielona Góra a dadzą Ci kilkaset zanzwisk i namiarów

:-)))))))))

Trener
Data:   08-01-18 17:27

Wypisywacz zaświadczen o przystrzelaniu broni po dwu godzinnym kursie na strzelnicy to" instruktor i sędzia "

jednak Kolega pytal o trenera Anschutz a nawet chyba indywidualnego trenera -a tych jest niewielu

Zielona Góra miała spory dorobek szkoleniowy strzelców -ale juz historia bo niektórzy powymierali a czynnym zawodnikom to raczej się chciec by nie chcialo

Trener
Autor: Włodas 
Data:   08-01-18 18:40

ogór ma rację, bo tych od "kwitów" narobili na pęczki !!! Sama góra dokonała profanacji tego miana, bo pisałem i mówiłam niejednokrotnie, że na kursy powinni być kwalifikowani koledzy z porządnym stażem strzeleckim z jakimś dorobkiem, a nie tacy co to na strzelnicy byli jako stażyści i to wszystko. Sam znam kilku, którzy nie odpowiedzą jakie rzutki na jakim stanowisku dostaną na budkach. Leonsjo szukaj specjalisty, moim skromnym zdaniem to Andrzej Szeremet sprosta Twoim potrzebom strzeleckim.

Trener
Autor: Anschutz 
Data:   08-01-18 18:53

Wiem czym są twory PZŁ powstajace po weekendowym szkoleniu ,zastanawia mnie znaczenie słowa INSTRUKTOR...
Jakie instrukcje strzeleckie moze dawać taka osoba.?

Trener?Do 450 doprowadzi zawodnik klasy M czynnie strzelajacy dalej to jak piszecie Szeremet,goście Sergia,Wojtasiewicz,Olejnik,Włodarczyk...
Uważam że równocześnie nalezy brać czynny udział w zawodach,podpatrywac tych z pudeł,słuchać rad,wyciągac wnioski.
Samo walenie na JEDNEJ strzelnicy trenując, nie zapewni treningu radzenia sobie z emocjami związanymi ze współzawodnictwem.
Początki bedą mizerne ale w punktach bedzie widoczna progresja która bedzie działała mobilizująco do dalszych startów,treningów
Jest jeszcze coś co w zawodach cenię najbardziej.Te same Kochane Mordy które spotykam od lat i znam ich bardziej niz członków własnego koła...

Trener
Data:   08-01-18 19:32

Włodas

To jeszcze nie jest problem -te "instruktory"

Duzym problemem są składy okręgowych komisji strzeleckich - 80% tychże czlonkow nigdy nie strzelalo -należa do komisji bo to potrzebne jest do odznaczenia i nic poza tym
moze to i lepiej bo jak sobie wyobraże takiego sędziego na zawodach to ciarki po plecach przechodza

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Wyświetlaj drzewo  |  Szukaj  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek