strona główna forum dyskusyjne

Poznań zaprasza na wielkie łowy!

Łowiectwo bardzo często zakodowane jest w DNA. Dla myśliwych to styl życia, największa pasja, odskocznia od stresu w życiu zawodowym, a także możliwość obcowania ze środowiskiem naturalnym.


W tym właśnie kierunku zmierzają Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które dziś z jednej strony są ważnym w branży wydarzeniem, z drugiej zaś częścią kultury łowieckiej. - Targi KNIEJE to nie tylko różnorodna ekspozycja szeroko rozumianego asortymentu myśliwskiego, ale też kuchnia i sztuka myśliwska, gra na rogu, wabienie zwierzyny, ptaki łowne, psy myśliwskie, pokazy mody łowieckiej, rozmowy, wymiana myśli, doświadczeń i wiele innych elementów tworzących kulturę łowiecką - zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. - To również możliwość czerpania wiedzy od kolegów po fachu oraz sposób na miłe spędzenie czasu - dodaje.

Zapraszamy na VIP DAY
W tym roku w dniach 9-11 lutego odbędzie się czwarta edycja Targów Myślistwa i Strzelecka KNIEJE. Po raz kolejny do serca Wielkopolski, które słynie z doskonałych terenów łowieckich oraz wielopokoleniowej tradycji kultywowanej przez wielu myśliwych, zwita brać łowiecka. Trzy poprzednie odsłony Targów zakończyły się sukcesem i potwierdzają, że obrany przez organizatorów kierunek jest słuszny. W 2017 roku w ramach Targów KNIEJE swoją ofertę zaprezentowało 89 wystawców, których odwiedziło 10.737 myśliwych. - Mamy nadzieje, że bogata oferta wystawców, którzy zaprezentują nowości produktowe wiodących na rynku marek myśliwskich, przyciągnie olbrzymią publikę, wśród której znajdą się myśliwi, leśnicy oraz fani sportów strzeleckich i outdoorowych - tłumaczy Jakub Patelka. - Choć na polskim rynku brakuje imprezy o stricte biznesowym charakterze, my pozostajemy wierni pasji, dlatego Targi KNIEJE będą wydarzeniem dedykowanym hobbystom, podczas którego można detalicznie kupić produkty z branży łowieckiej - zapewnia Jakub Patelka. Nie oznacza to, że Targom KNIEJE brakuje pierwiastka biznesowego. Wręcz przeciwnie. Jest nim VIP DAY, czyli pierwszy dzień Targów. - To wyjątkowe piątkowe popołudnie, podczas którego w komfortowych warunkach będzie można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu myślistwa i łowiectwa. VIP DAY dedykowany jest wyselekcjonowanej grupie gości targowych, głównie profesjonalnym zwiedzającym i przedstawicielom mediów. Dla firm uczestniczących w Targach KNIEJE, to również okazja do zaproszenia swoich najlepszych klientów i gości specjalnych, by w przyjaznej atmosferze porozmawiać o interesach - dodaje.

Nowości na Targach KNIEJE
W ciągu czterech lat Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE zyskały pozytywne rekomendacje myśliwych. - To najsilniejszy argument przemawiający za słusznością podjętej decyzji oraz kierunku, w którym zmierzamy - podkreśla Jakub Patelka. - Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Z każdym rokiem testujemy nowe rozwiązania, wprowadzamy dodatkowe wydarzenia towarzyszące Targom, która są również wabikiem na odwiedzających. W tym roku kładziemy jeszcze większy nacisk na edukację myśliwską i przyrodniczą. - Dzięki wspólnej inicjatywie podjętej z Polskim Związkiem Łowieckim, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Lasami Państwowymi na Targach KNIJEJE powstanie przestrzeń edukacyjna, w której będzie można poznać, czym właściwie jest łowiectwo. Ważnym elementem edukacji jest wiedza na temat tego, jakie pozytywne i negatywne skutki niosą ze sobą poszczególne gatunki zwierząt oraz ich życie w przyrodzie - pointuje. Nowością będą również Targi Survival Force Expo dedykowane miłośnikom sztuki przetrwania i paramilitarnych klimatów. Odwiedzający mogą liczyć na różnorodną ekspozycję broni, odzieży, optyki myśliwskiej i ofertę gadżetów, które usprawnią każdą wyprawę łowiecką. Dodatkowo ekspozycję poszerzą również firmy mające w swojej ofercie pojazdy terenowe czy ekwipunek turystyczny.

Więcej informacji o targach KNIEJE na: www.knieje.pl
Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.