strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Wojciech
Data: 11/04/2017
Publikacja: 12/04/2017
Pytanie: Kto powinien powołać stałą komisję do likwidacji środków trwałych oraz innych składników mienia koła - WZ czy Zarząd koła? Czy w przypadku powołania takiej komisji przez WZ ma zastosowanie par 53 pkt 15 statutu?

Odpowiedź:
Zarząd koła powinien powołać stałą komisję do likwidacji środków trwałych oraz innych składników mienia koła.

Komisja problemowa z § 53 pkt 15) dotyczy komisji WZ, a nie komisji w ogóle.

Wydaje mi się, że koło nie potrzebuje takiej stałej komisji i wystarczy likwidacja środków trwałych uchwałą zarządu.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.