strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2018

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice27-01-2018 
2Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice17-02-2018 
3II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"OlsztynGutkowo24-02-2018 
4Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice03-03-2018 
5Puchar Dnia KobietZielona GóraKrutla10-03-2018 
6Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów11-03-2018 
7Otwarcie seznu strzeleckiegoWłocławekOstrowy11-03-2018 
8Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice21-03-2018 
9Parcour Zimowy - Liga Parcourowa  CzęstochowaKochcice24-03-2018 
10Puchar Zimy LesznoKrzywiń25-03-2018 
11Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice25-03-2018 
12Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice28-03-2018 
13Puchar Telewizji "Master" GłogówZielona GóraKrutla02-04-2018 
14Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice04-04-2018 
15Zawody o Puchar Przylaszczki WarszawaTarczyn07-04-2018 
16Puchar Wiosny LesznoKrzywiń08-04-2018 
17III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice KatowiceSiemianowice08-04-2018 
18Memoriał Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów08-04-2018 
19Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-04-2018 
20VI Puchar Browninga i Winchestera OWKatowiceSiemianowice14-04-2018 
21VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo14-04-2018 
22Memoriał im. Janiny i Bronisława MatuszewskichPoznańPodstolice14-04-2018 
23Puchar WiosnyLublinPuławy15-04-2018 
24Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice18-04-2018 
25II Puchar Czeskiej ZbrojówkiPiła Chodzież21-04-2018 
26Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice21-04-2018 
27Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"OlsztynGutkowo21-04-2018 
28Puchar Łowczego OkręgowegoBydgoszczŁącko21-04-2018 
29Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I RundaKatowiceBrzeszcze22-04-2018 
30Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa GuziejkoChełmKumowa Dolina22-04-2018 
31Turniej 4 Strzelnic Bielsko BiałaBrzeszcze22-04-2018 
32Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-04-2018 
33I Memoriał G.Wardyńskiego OWRadomPiastów28-04-2018 
34Szczecińska WiosnaSzczecinPucice28-04-2018 
35Puchar Prezesa ORŁ w KaliszuKaliszWolica28-04-2018 
36Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia LesznoKrzywiń29-04-2018 
37Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze29-04-2018 
38VI Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiłaPiła01-05-2018 
39Zawody O Puchar Firmy Las HubertaKatowiceParuszowiec01-05-2018 
40Rodzinny Piknik StrzeleckiToruńGlinki01-05-2018 
41Puchar 3-maj aKaliszWolica03-05-2018 
42O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej Bielsko BiałaChybie03-05-2018 
43VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik OWPiotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski05-05-2018 
44Puchar Burmistrza WolsztynaZielona GóraKrutla05-05-2018 
45Mistrzostwa Polski Służby WięziennejLublinPuławy05-05-2018 
46Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ BydgoszczŁącko06-05-2018 
47Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice06-05-2018 
48Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice09-05-2018 
49III Puchar Podbeskidzia OWBielsko BiałaGoleszów12-05-2018 
50III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLesznoKrzywiń12-05-2018 
51Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz12-05-2018 
52Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁOstrołękaStepna Michałki12-05-2018 
53Puchar Starosty Kościańskiego LesznoKrzywiń13-05-2018 
54Mistrzostwa WojewództwaLublinPuławy13-05-2018 
55O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaChybie13-05-2018 
56Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice16-05-2018 
57ParcourCzęstochowaKochcice19-05-2018 
58XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny OWTarnobrzegBorów19-05-2018 
59IX Puchar FAM PionkiOstrołękaStępna Michałki19-05-2018 
60Majowe StrzelanieSzczecinPucice19-05-2018 
61Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji ProblemowychKaliszWolica19-05-2018 
62Zawody Okręgowe Okręgu Zielona GóraZielona GóraKrutla19-05-2018 
63XIV Liga GentelmenówBydgoszczOsie19-05-2018 
64Puchar Starosty MiędzychodzkiegoPoznańMiędzychód20-05-2018 
65Puchar Starosty RybnickiegoKatowiceParuszowiec20-05-2018 
66Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice23-05-2018 
67XX Puchar MTP OWPoznańAntoninek26-05-2018 
68Zawody O Puchar Łowczego Rejonu PszczyńskiegoKatowiceOrzesze Zgoń26-05-2018 
69Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów26-05-2018 
70Mistrzostwa Okręgu WłocławskiegoWłocławekOstrowy26-05-2018 
71Zawody OkręgoweKatowiceSiemianowice27-05-2018 
72Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji RewizyjnychBydgoszczŁącko27-05-2018 
73 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycjaBydgoszczOsie27-05-2018 
74XLIII Mistrzostwa Okręgu GorzowskiegoGorzów WielkopolskiFort Żabice27-05-2018 
75Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice30-05-2018 
76Puchar Prezesa Firmy SANPRODOstrołękaStepna Michałki01-01-1970 
77Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)PoznańAntoninek02-06-2018 
78Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno LesznoKrzywiń02-06-2018 
79Eliminacje zawody okręgowePoznańMiędzychód02-06-2018 
80Puchar Burmistrza WrześniPoznańPodstolice02-06-2018 
81Eliminacje zawody okręgoweZielona GóraKrutla02-06-2018 
82Zawody O Puchar Łowczego Rejonu RybnickiegoKatowiceParuszowiec03-06-2018 
83Mistrzostwa Okręgu LubelskiegoLublinPuławy03-06-2018 
84XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji GzellaBydgoszczOsie03-06-2018 
85Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice06-06-2018 
86XX Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
87II Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza09-06-2018 
88V Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecinPucice09-06-2018 
89Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica09-06-2018 
90Mistrzostwa Okręgu OlsztyńskiegoOlsztynGutkowo09-06-2018 
91XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w ChełmieChełmKumowa Dolina09-06-2018 
92Puchar Firmy SKIBICKIWłocławekOstrowy09-06-2018 
93Zawody z okazji 95-lecia PZŁ LesznoKrzywiń10-06-2018 
94Eliminacje zawody okręgowePoznańPodstolice10-06-2018 
95Mistrzostwa Okręgu ToruńskiegoToruńGlinki10-06-2018 
96Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół ŁowieckichLublinPuławy10-06-2018 
97O Puchar Wójta Gminy Chybie Bielsko BiałaChybie10-06-2018 
98Puchar Centrum Myśliwskiego DEER OpoleGrudzice10-06-2018 
99Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice13-06-2018 
100IV Puchar KujawWłocławekOstrowy16-06-2018 
101III Puchar Beretta & SakoWarszawaTarczyn16-06-2018 
102Eliminacje zawody okręgowePoznańDąbrówka Leśna16-06-2018 
103Okręgowe Zawody StrzeleckiePiłaPiła16-06-2018 
104Eliminacje zawody okręgowePoznańPoznań16-06-2018 
105Mistrzostwa ChemikówLublinPuławy16-06-2018 
106Zawody Rejonu Hodowlanego BydgoszczBydgoszczŁącko16-06-2018 
107Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego GdańskBietowo16-06-2018 
108 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycjaBydgoszczOsie16-06-2018 
109XXII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki17-06-2018 
110Puchar Burmistrza MiędzychoduPoznańMiędzychód17-06-2018 
111Zawody O Puchar Prezydenta Miasta RybnikKatowiceParuszowiec17-06-2018 
112X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)KatowiceSiemianowice18-06-2018 
113Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice20-06-2018 
114X Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór23-06-2018 
115ParcourBielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
116V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)WarszawaTarczyn23-06-2018 
117Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego LesznoKrzywiń23-06-2018 
118Okręgowe Zawody StrzeleckieLesznoKrzywiń23-06-2018 
119Puchar Klubu Strzeleckiego TrapPoznańPodstolice23-06-2018 
120Zawody Centralne Parcour Bielsko BiałaBrzeszcze23-06-2018 
121Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice24-06-2018 
122Złoty  EskulapLublinPuławy24-06-2018 
123Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice27-06-2018 
124I Puchar „Delta Optical”WłocławekOstrowy30-06-2018 
125Mistrzostwa Okręgu SzczecińskiegoSzczecinPucice30-06-2018 
126Okręgowe Zawody StrzeleckieKaliszWolica30-06-2018 
127Okręgowe Zawody StrzeleckieKoninPotażniki30-06-2018 
128Okręgowe Zawody StrzeleckiePoznańPoznań30-06-2018 
129VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach ParkurowychOlsztynGutkowo30-06-2018 
130Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II RundaKatowiceOrzesze Zgoń30-06-2018 
131Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej Bielsko BiałaBrzeszcze30-06-2018 
132Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice01-07-2018 
133XVIII Mistrzostwa Powiatu ŚwieckiegoBydgoszczOsie01-07-2018 
134Puchar Komisji StrzeleckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice01-07-2018 
135XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalinManowo07-07-2018 
136VII Puchar Podlasia OWBiałystokKarakule07-07-2018 
137III Nowosądecki Puchar LataNowy SączKrynica07-07-2018 
138Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice07-07-2018 
139VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczSkoraczewo07-07-2018 
140Puchar Burmistrza NekliPoznańPodstolice07-07-2018 
141Puchar E. WoźnegoZielona GóraKrutla07-07-2018 
142II Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice08-07-2018 
143Puchar Prezesa ORŁ SzczecinPucice08-07-2018 
144Puchar Wójta UnisławToruńUnisław08-07-2018 
145Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice11-07-2018 
146LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)ToruńGlinki14-07-2018 
147Parkur ChełmskiChełmKumowa Dolina14-07-2018 
148Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 14-07-2018 
149 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycjaBydgoszczOsie14-07-2018 
150Puchar sklepu 4Hunting.plBydgoszczŁącko15-07-2018 
151XVII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice21-07-2018 
152XVII Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie21-07-2018 
153IX Puchar Beaty i KrzysztofaBielsko BiałaGoleszów22-07-2018 
154Puchar Lata LesznoKrzywiń22-07-2018 
155Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-07-2018 
156ParcourWarszawaTarczyn28-07-2018 
157XXIV Puchar Jezior Mazurskich OWSuwałkiGiżycko28-07-2018 
158Parcurowe mistrzostwa 2 okręgówZielona GóraKrutla28-07-2018 
159Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze28-07-2018 
160Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III RundaKatowiceSiemianowice29-07-2018 
161Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów29-07-2018 
162III Puchar Skibickiego Turniej ParBydgoszczOsie29-07-2018 
163XVIII Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina04-08-2018 
164Złoty RzutekPoznańDąbrówka Leśna04-08-2018 
165Puchar Klubu SafariKatowiceJaworzno04-08-2018 
166Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze04-08-2018 
167Puchar W. Budzińskiego LesznoKrzywiń05-08-2018 
168Memoriał Stanisława MogiłkiPoznańPodstolice05-08-2018 
169XXV Zawody RodzinneBydgoszczOsie05-08-2018 
170Puchar Prezesa Okręgowej Rady ŁowieckiejGorzów WielkopolskiFort Żabice05-08-2018 
171Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-08-2018 
172XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna OWOlsztynGutkowo11-08-2018 
173Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)OpoleGrudzice11-08-2018 
174Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.Zielona GóraKrutla11-08-2018 
175X Puchar DianChełmKumowa Dolina11-08-2018 
176Memoriał "kupamięci...."KaliszWolica12-08-2018 
177Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁKatowiceSiemianowice12-08-2018 
178VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów ŁowiectwaBydgoszczOsie12-08-2018 
179III Parkurowy Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie15-08-2018 
180Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica18-08-2018 
181 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycjaBydgoszczOsie18-08-2018 
182I Warszawski Puchar Benelli OWWarszawaTarczyn25-08-2018 
183Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice25-08-2018 
184Puchar Komisji StrzeleckiejSzczecinPucice25-08-2018 
185Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUDOstrołękaStepna Michałki25-08-2018 
186Turniej Zarządów Kół MacierzystychChełmKumowa Dolina25-08-2018 
187Parcour - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-08-2018 
188Puchar T. ŁąckiegoToruńWąbrzeźno26-08-2018 
189Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego OkręgowegoLublinPuławy26-08-2018 
190Zawody Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszczŁącko26-08-2018 
191XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)KoszalinManowo01-09-2018 
192Zawody strzeleckie kl CKaliszWolica01-09-2018 
193Zawody strzeleckie kl CPoznańAntoninek01-09-2018 
194Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-OlkuskiegoKatowiceJaworzno01-09-2018 
195Puchar PHU Z.NizińskiOstrołękaStepna Michałki01-09-2018 
196V Rodzinny Piknik Strzelecki Bielsko BiałaChybie01-09-2018 
197XIX Mistrzostwa Polski LekarzyBydgoszczOsie01-09-2018 
198Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki02-09-2018 
199Zawody RodzinneLublinPuławy02-09-2018 
200FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz08-09-2018 
201Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i ObornickiegoPoznańDąbrówka Leśna08-09-2018 
202Puchar Podgrzybka Puszczy NoteckiejPoznańMiędzychód08-09-2018 
203Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowiec08-09-2018 
204Puchar KWP w Opolu OpoleGrudzice08-09-2018 
205XXIV Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina09-09-2018 
206XXXIV Puchar Winobrania OWZielona GóraWolsztyn09-09-2018 
207Elektro SparkLublinPuławy09-09-2018 
208XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)WłocławekOstrowy15-09-2018 
209Parkurowy Puchar PyrlandiiPoznańAntoninek15-09-2018 
210Zawody O Puchar Starosty Powiatu MikolowskiegoKatowiceOrzesze Zgoń15-09-2018 
211XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana BukowieckiegoBydgoszczOsie15-09-2018 
212XVII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko22-09-2018 
213VIII Puchar Jesieni OWLublinPuławy22-09-2018 
214II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"OlsztynGutkowo22-09-2018 
215Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)KatowiceJaworzno22-09-2018 
216 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycjaBydgoszczOsie22-09-2018 
217Złoty BażantToruńUnisław23-09-2018 
218Puchar Prezesa ORŁ BydgoszczBydgoszczŁącko23-09-2018 
219Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-09-2018 
220IV Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum29-09-2018 
221IV Puchar „Jury Częstochowskiej”CzęstochowaKochcice29-09-2018 
222Puchar Starosty i Nadleśniczego WolsztynaZielona GóraKrutla29-09-2018 
223Zawody sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina29-09-2018 
224Zawody O Puchar Św. HubertaKatowiceSiemianowice30-09-2018 
225Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy30-09-2018 
226Kujawski Puchar Dian oraz ParkurWłocławekOstrowy30-09-2018 
227XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich OWKielceStarachowice06-10-2018 
228Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)BydgoszczBydgoszcz06-10-2018 
229Ku PamięciSzczecinPucice06-10-2018 
230Strzelanie NocnePoznańPodstolice06-10-2018 
231Kętrzyńskie ZlotyOlsztynGutkowo06-10-2018 
232Puchar Prezyden Ta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno06-10-2018 
233Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze07-10-2018 
234Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ” OpoleGrudzice07-10-2018 
235 XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁBydgoszczOsie13-10-2018 
236Parcour Nocny - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice26-10-2018 
237Zawody członków niestowarzyszonychBydgoszczŁącko27-10-2018 
238Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa CzęstochowaKochcice10-11-2018 
239Zawody „Andrzejkowe”KatowiceParuszowiec11-11-2018 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.